Παρασκευή, 12 Απριλίου 2013

Αγορές από elf

Γειά σας κορίτσια σας είχα υποσχεθεί ότι θα σας έδειχνα τις αγορές μου από elf επομένως vois la! Θα τα δείτε όλα αναλυτικά στο βίντεο αλλά σας τράβηξα και μερικές φωτογραφίες για να τα δείτε καλύτερα!



Beauty Book: http://eyeslipsface.co.uk/en/restofworld/palettes/beauty-book/invt/87000/









 Blush: http://eyeslipsface.co.uk/en/restofworld/face/blush/icat/blush/








Blush with Brush: http://eyeslipsface.co.uk/en/restofworld/blush/blush-with-brush/invt/23100/






Studio Eyebrow Kit: http://eyeslipsface.co.uk/en/restofworld/eyebrows/studio-eyebrow-kit/invt/81300/







Studio Single Eyeshadow: http://eyeslipsface.co.uk/en/restofworld/eyeshadow/single-eyeshadow/invt/81120/






Mechanical Eyelash Curler: http://eyeslipsface.co.uk/en/restofworld/eyelash-curlers/mechanical-eyelash-curler/invt/1705/





Eyelid Primer: http://eyeslipsface.co.uk/en/restofworld/concealers+primers/eyelid-primer/invt/7500/




Studio Matte Eyeshadow: http://eyeslipsface.co.uk/en/restofworld/eyeshadow/studio-matte-eyeshadow/invt/81180/






Brow Comb & Brush: http://eyeslipsface.co.uk/en/restofworld/single-brushes/brow-comb+brush/invt/1807/
Angled Eyeliner Brush: http://eyeslipsface.co.uk/en/restofworld/brushes/angled-eyeliner-brush/invt/84013/
Contour Brush: http://eyeslipsface.co.uk/en/restofworld/brushes/contour-brush/invt/84006/
Powder Brush: http://eyeslipsface.co.uk/en/restofworld/brushes/powder-brush/invt/84003/





Super Glossy Lip Shine: http://eyeslipsface.co.uk/en/restofworld/gloss/super-glossy-lip-shine/invt/2800/







Φιλάκια πολλά,
Ιωάννα


10 σχόλια:

  1. Πολύ ωραίες αγορές!
    Μόλις έγινα μέλος στο blog σου :)
    Αν θες,μπες να δεις και το δικό μου...θα χαρώ πολύ :)


    journeytofantasy.blogspot.gr

    ΑπάντησηΔιαγραφή
    Απαντήσεις
    1. Ευχαριστώ πολύ! Έγινα και εγώ μέλος στο δικό σου blog. Φιλάκια :)

      Διαγραφή
  2. Υπέροχη η κασετίνα για το smoky look!
    Ακολουθώ το Blog σου, αν θες κανε μια επίσκεψη και στο δικό μου, www.allurelab.blogspot.gr, thanx!

    ΑπάντησηΔιαγραφή
    Απαντήσεις
    1. Ευχαριστώ πολύ! Έγινα και εγώ μέλος στο δικό σου ;) Φιλιά!

      Διαγραφή
  3. αγαπάμε e.l.f. ... οικονομική και καλά προϊόντα...
    φιλιά απο http://www.aworldforwomen-bymanty.blogspot.gr/

    ΑπάντησηΔιαγραφή
    Απαντήσεις
    1. Έχεις πολύ ωραίο blog έγινα μέλος! Φιλιά :)

      Διαγραφή
  4. Έχω ακούσει τόσο καλά λόγια. Ανυπομονώ να τα δοκιμάσω! Φιλάκια! Και καλώς σε βρήκα!

    ΑπάντησηΔιαγραφή
    Απαντήσεις
    1. Θα ετοιμάσω review κάποια στιγμή ;) Φιλάκια!

      Διαγραφή
  5. καλοφορετα! φαινονται ολα υπέροχα!

    ΑπάντησηΔιαγραφή
    Απαντήσεις
    1. Κάποια με απογοήτευσαν λιγάκι αλλά είναι πολύ καλά! Σίγουρα θα ετοιμάσω review μόλις τελειώσουν οι εξετάσεις :( Σε ευχαριστώ πολύ πάντως <3

      Διαγραφή